Language: PL / EN
Language: PL / EN

Kategoria

Smak Wody Jawor Mineral

Gazowana 0.5L / 1.5L 

Woda mineralna Jawor Mineral GAZOWANA to trafny wybór dla osób, które lubią wodę gazowaną oraz cenią wspaniały smak i delikatność wody mineralnej. Woda gazowana Jawor Mineral dzięki odpowiedniej zawartości CO2 doskonale gasi pragnienie i potęguje uczucie orzeźwienia w stosunku do wody niegazowanej. Nasza woda, dzięki nasyceniu CO2 doskonale gasi pragnienie i zwiększa wchłanianie cennych pierwiastków […]

Lekko gazowana 0.5L / 1.5L 

Woda mineralna Jawor Mineral LEKKO GAZOWANA to idealna alternatywa dla osób, które powinny unikać wody gazowanej ale nie przepadają za smakiem wody niegazowanej. Wyjątkowy smak Jawor Mineral w połączeniu z Niewielka ilość CO2 daje poczucie pobudzenia kubków smakowych oraz orzeźwienie, gdy czujemy pragnienie. Można podawać ją dzieciom.

Niegazowana 0.5L / 1.5L 

Woda mineralna Jawor Mineral NIEGAZOWANA to idealne rozwiązanie dla osób które cenią wspaniały smak i delikatność wody mineralnej. Nasza woda niegazowana dzięki braku zawartości CO2 w swoim składzie idealnie hamuje apetyt oraz pobudza metabolizm. Warto też pamiętać, że częste sięganie po wodę niegazowaną jest Twoim sprzymierzeńcem w walce z nadmiernymi bólami głowy oraz mięśni.