Back Logo

AKCJE PROMOCYJNE


Firma Jawor Zdrój jest producentem naturalnych wód mineralnych Jawor Mineral i Jaworzanka. Aby przedsiębiorstwo produkcyjne takie jak nasze,  miało sens funkcjonowania, musi sprzedawać wytwarzane przez siebie dobra. Dlatego ważna jest dla nas współpraca biznesowa  z Dystrybutorami na zasadach przynoszących obustronne korzyści. Na tej dedykowanej stronie znajdziecie Państwo ważne informacje, aktualne promocje i ich regulaminy. 
 

 


Sprzedawaj z nami
JAWOR Mineral
Konkurs skierowany jest do przedstawicieli handlowych, kupców i sprzedawców pracujących na rzecz Dystrybutora. Promocja wspiera sprzedaż wód mineralnych JAWOR Mineral.
Aby zostać Uczestnikiem, należy zgłosić się do opiekuna handlowego, który obsługuje Państwa zamówienia z firmy Jawor Zdrój. W kolejnym kroku, po zapoznaniu się z regulaminem oraz wypełnieniu zgłoszenia, trzeba zakupić 4 palety dowolnej wody JAWOR Mineral – taka transakcja upoważnia do otrzymania Karty Przedpłacanej.
Uczestnik Konkursu dostaje Kartę od Jawor Zdrój, którą Organizator zasila odpowiednio do sprzedanej ilości wody: 0,04 zł za butelkę 0,5L JAWOR Mineral oraz 0,08 zł za butelkę 1,5L JAWOR Mineral. Promocja obejmuje wszystkie warianty wody tzn. niegazowane, lekko gazowane i gazowane.

Regulamin akcji promocyjnej dla handlowców i Dystrybutorów. 
ZAŁĄCZNIKI nr.1-3 , do wypełnienia
ZAŁĄCZNIK nr. 4 - Regulamin Kart Przedpłacanych